Купува Продава
CHF CHF 1.8200 1.8350
EUR EUR 1.9500 1.9580
GBP GBP 2.2410 2.2660
RON RON 0.4280 0.4400
TRY TRY 0.4860 0.5040
USD USD 1.8160 1.8340

Обратна връзка

:

Новини/Статии

Ремонтни дейности - Tavex Mall Of Sofia
Работно време Tavex Варна
Начало > Контакти > Екип
Разпечатване

Екип

 Tavex EOOD (България)

Blagovest Belev
Управител
Tel: +359 2/9888 666
tavex@tavex.bg

Max Baklayan
Управител
Tel: +359 2/9888 666
tavex@tavex.bg
   

 

 Tavid AS (Естония)

Alar Tamming
Председател на борда на директорите
GSM: +372 5014412
Fax: +372 627 9923
alar@tavid.ee

Meelis Atonen
Член на борда на директорите
GSM: +372 5069459
Fax: +372 627 9923
meelis@tavid.ee

Kuno Rääk
Изпълнителен директор
Tel: +372 627 9910
GSM: +372 5073116
Fax: +372 627 9923
kuno@tavid.ee

Lauri Haasma
Член на борда на директорите/ Дилър
Tel: +372 627 9900
GSM: +372 5017987
Fax: +372 627 9923
lauri@tavid.ee


Jüri Martin
Член на борда на директорите
Tel: +46 736 781105
juri.martin@tavex.eu

Roman Lossman
Член на борда на директорите
Tel: +371 6720 5533
roman@tavid.ee

Toomas Pavelson
Дилър
Tel: +372 627 9900
tavid@tavid.ee

Alar Jõeloo
Мениджър на клона в Тарту, Естония
Tel: +372 730 1170
tartu@tavid.ee

Ragnar Russe
Business Development Manager
Tel: 627 9920
ragnar@tavid.ee

Marje Abel
Главен счетоводител
Tel: 627 9929
marje@tavid.ee

Dagmar Veigel
Office Manager
Tel: 627 9910
sekretar@tavid.ee
 

Merily Saar

Merily Saar
Счетоводител
Tel: 627 9929
merily@tavid.ee

 

 Tavex SIA (Латвия)


Roman Lossman
Member of the Management Board
Tel: +371 6720 5532
roman@tavex.lv

 

 

 

Jānis Astičs
FX and Precious Metals Dealer
Tel: +371 6720 5533
janis.astics@tavex.lv

 

Rūta Andža
HR and Marketing Manager
Tel: +371 6720 5532
ruta@tavex.lv

 

 

 

Andris Arhipenko
Member of the Board
Tel: +371 6720 5533
andris@tavex.lv

 

 

 

 


 

 Tavex AB (Швеция)


Tiit Rosenberg
Управител
Tel: +46 8 678 2030
Tel: +46 70 678 7073
Fax: +46 8 678 0222
tiit.rosenberg@tavex.se


Aljona Andic
Финансов Анализатор
Tel: +46 8 678 2030
Fax: +46 8 678 0222
tavex@tavex.se


Philip Carpel
Foreign Currency and Investment Gold Dealer
Tel: +46 8 678 2030
Fax: +46 8 678 0222
philip.carpel@tavex.se

 

 Tavex AS (Норвегия)

 

Tiit Rosenberg
Управител
Tel: +46 8 678 2030
tiit.rosenberg@tavex.se

 

 Tavex A/S (Дания)

 

Sten Senkel
Управител
Tel: +45 3045 5016
tavex@tavex.dk

 

Michael Momberg
Marketing
Tel: +45 3312 0907
marketing@tavex.dk

 

 Tavex OY (Финландия)

Marek Viskman
Управител
Tel: +358 968 149 149
Fax: +358 9 68 149 140
tavex@tavex.fi